logo

İnternetten Para Kazanmak İstiyorum?

para kazanmak istiyorumMerhaba arkadaşlar internetten ? diye geldiyseniz eğer doğru yerdesiniz diyebiliriz. Çoğu insan internetten para kazanmak için benim acil ve hızlı para kazanmam lazım der ma bu öyle değildir, sebebi ise internetten kolay ve hızlı bir şekilde para kazanmak için sizlere 2 sorum olacak.

1-Kolay para kazanmak mı?

2-Yoksa benim acelem yok baştan sonuna kadar öğrenipte yavaş yavaş temellerini oluşturarak para kazanmak mı?

İlk sorunuzun cevabını vereyim öncelikle hızlı bir şekilde para zahmetsiz olursa iyi olu diye düşünenler için zahmetsiz hiç bir zaman para kazanamazsınız. En kolay para kazanma yöntemi sizlere anket doldurarak para kazanmak diyebiliriz, ama bununda bir zahmeti olacaktır mutlaka oda anketleri nereden bulacaksınız? Bu sorunun cevbını internetten araştırarak bulabilirsiniz buda sizlere zaman alacak bir uğraş diyebilirim ama anket listesi eğitim seti sizlere yardımcı olacaktır. Anket listesi, sizler için hazırlanmış hızlı bir şekilde anket doldurarak para kazanmak için hazırlanmıştır.

Anket listesi eğitim setini bilgisayarınıza indirdikten sonra eğitim seti içerisinde sizlere bu anket sitelerine nasıl üye olacağınız ve üyelik işlemleri sırasında nasıl bir yol izleyeceğinizi sizlere görsel eğitim olarak vermektedir. Yani kolay para kazanmak diyorsanız anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

 

Anket Listesi Eğitim Setini İncelemenizi Tavsiye Ederim.

 

Gelelim ikinci sorunuzun cevabına yavaş yavaş temelinden başlayarak para kazanmak istiyorum diyorsanız ve bu sorunun cevabını biraz genişletelim diye düşünüyorum nasıl mı? burada sizlere 2 sorum daha olacak.

1-Google istiyorum?

2-Satış ortaklığı ile para kazanmak istiyorum?

Buradaki ilk sorunun cevbını vereyim google adsense ile para kazanmak istiyorum? Diyorsanız ilk yapmanız gereken internette araştırma yaparak hangi kelimelerde daha fazla kazandırdığını öğrenmek olacaktır tabiki bununla kalmıyor diyebiliriz. Adsense bazı kelimelerde çok yüksek miktarlarda paralar kazandırıyor bunların başında özellikle yaz aylarından önce tatil ve seyehat ile ilgili bir siteniz var ve hiti yüksek diyelim, oteller rezervasyon yapmak için sıraya girerler ve ilk sayfaya ve sitelerdeki adsense reklamlarında daha fazla çıkmak için tıklama bazında olduğundan yüksek paralar öderler. Bu paralar bazen tıklama başına $1 ile $15 arasında değişebiliyor.

Sağlık alanında bir web siteniz olduğunu düşünürsek, adsense sağlık alanında tıklama başına yüksek paralar ödediğini biliyoruz. Ama bu alanda makale yazarak sitenize hit çekmeniz gerekiyor ama sizlerin öncelikle bir web site kurmanız gerekiyor. Burada web sitesi kurma eğitim setinine bir göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Google adsense politikalarına bakarsak önceden her başvuruyu inceler ve kabul ederdi ama bu son yıllarda biraz daha zorlaştı google politikalarını değiştirdi özellikle Türkiye’deki kullanıcılar için tabiki haksız değiller. Alnınızın teri ile internetten adsense ile para kazanmak geliyorsa sizler için biçilmiş kaptan olan Google Adsense Rehberi sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Adsense ile para kazanmak hayal değil ayda $5000 kadar para kazanabilirsiniz. Sabır isteyen bir iştir unutmamak gerekiyor yani yavaş yavaş temellerini oluştararak para kazanmak dediğim olay ama sürekliliği olduğu için güzel bir sistem bende adsense ile kazananlar arasındayım.

 

Google Adsense Rehberi Eğitim Setini İncelemenizi Tavsiye Ederim.

 

İkinci sorunun cevabını vermek istiyorum satış ortaklığı ile para kazanmak istiyorum? Diyorsan öncelikle şunu belirtmek isterim, satış ortaklığı yöntemi için öncelikle bir web siteniz olması yada blog kurmanız gerekiyor. Web sitesi kurma eğitim seti sayesinde nasıl web sitesi kuracağınızı  öğreneceksiniz, domain alma ve hangi host firmasını kullanacağınızı ve almış olduğunuz host içerisine web sitenizi nasıl yükleyeceğinizi adım adım anlatıyor.

Gelelim satış ortaklı ile nasıl para kazanırım? bunun için sizlere şunu söylemek isterim ilk olarak insanların aklına şu gelir ben para kazanmak istiyorum ama benim cebimden para çıkmasın diyorsanız ekranın sağ üst köşesinde (x) işaret olacaktır buraya tıklayın ve kapatın. Yok ben azda olsa cebimden para çıksın diyorsan, miktar olarak 350 – 500 TL. gibi  harcamanız gerekiyor sebebini söyleyeyim host almak, domain almak yani alan adı kuracak olduğunuz adı almak. Son olarakta kısa zamanda öğrenmek için eğitim seti almanız gerekiyor sizler için yaptığım araştırmalarda iki üründen bahsedeceğim.

Bunlar GooMass internetten para kazanma eğitim seti, ikincisi ise her ikisinide incelemenizi tavsiye ederim Bunlardan kısaca bahsetmek istiyorum. Ben bir çok eğitim seti alan bir kişi olarak, yukaridaki eğitim setlerinin her ikisinide inceledim, önce GooMass hakkında şunu söylemek istiyorum eğer bu yazımı okuyorsanız sayesinde, yapmış olduğum bu site ile 98 TL’ye satın aldım ama bunu host aldım 2 yıllık ücreti $120 ve domain aldım 1 yıllık $11 ve sayesinde bu parayı 2 ayda kazandım ve halen kazanmaya devam ediyorum.

Goomass eğitim seti içerisinde web site kurma eğitim seti, satış ortaklığı neğitim seti, adwords eğitim seti, videolu anlatımları ile aklımıza yerleştiriyor Goomass bizlere balık vermiyor balık tutmayı öğretiyor, gerisi bizlere kalmış burada bahsetmek için uzun zaman gerekiyor, yazmak için zaman sizlerinde okumak için zamanınız olması gerekiyor.

 

GooMass İnternetten Para Kazanma Eğitim Setini İncelemenizi Tavsiye Ederim.

 

Master Kazanç eğitim seti bu eğitim seti yeni olmasına rağmen icelemek satın aldım, bilginin azı değil çoğu her zaman faydalıdır bunu unutmayın arkadaşlar. Master kazanç eğitim seti içerisinde sizlere pdf dosyası olarak hazırlanmış ve bilgisayarınıza indirerek kullanabileceğiniz bir eğitim seti şunu söylemek gerekirse gerçekten süper. Eğitim seti içerisinde sizler için sırası ile nasıl yapacağınzı ve okurken hangi videoları izleyeceğinizi ve videolar içerisinde ayrıntılı olarak aklınıza yer etmeniz için Serdar Yüksel’in anlatımı ile sizlere sunulmuştur.

Serdar Keser Master Kazanç eğitim setini hazırlarken bizlerin daha iyi anlayabilmesi için hazırlanışında büyük bir çaba göstermesi beni daha bir etkilediğini sylemek isterim. Youtube ile kazanç sağlamanın yollarınıda göstermesi, para kazanmak için en ideal bir yöntem olduğunu söylemek isterim.

Master kazanç unut kazan sistemi ile nasıl kazandığınızı ve unutmuş olduğunuz yöntemin sizlere nasıl para kazandıracağını anlatıyor. Benim en çok bu hoşuma gitti unut kazan yöntemi gerçekten bizlerin çok basit bir şekilde yapabileceği bir sistem ve bu sistemin bizlere zamanla ne kadar kazandıracağını artık zaman gösteriyor.

 

Master Kazanç Eğitim Seti Kitabını İncelemenizi Tavsiye Ederim.

 

Sizlere bahsettiğim diyorsanız seçimi sizlerin yapması ve hangisini seçerseniz seçin zahmetsiz olmayacağı ve cebinizden bir miktar para çıkması gerektiğini unutmayın. Ayrıca ister hızlı kazanmaya başlayın isterseniz yavaş yavaş temelinden başlayın, kazanmak sizin elinizde sistemi kurduğunuzda siz parayı değil para sizi bulur.

Share Button

Bir önceki yazımız olan Master Kazanç Gerçekten Kazandırıyor mu? başlıklı makalemizde internetten kazanç, internetten para kazanma ve master kazanç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazılarımı da Okudular

  • Para Kazanmak İsteyenlerin Uğrak Yeri Merhaba arkadaşlar internetten para kazanmak o kadar basit değil ama şunu belirtmeliyim ilk zamanlar zordur ama sistemi iyice öğrendiğiniz de kolay olduğunu göreceksiniz ama ilk atlatmanız […]
  • İnternetten Para Kazanma Yolları Adsense İnternetten para kazanmak için bir çok yöntem mevcut ama bunlardan biri ise google adsense ile para kazanmak. Bir çok sitede reklam görürsünüz, bu reklam sayesinde her tıklamada bizlere […]
  • Para Kazanmak İçin Motivasyon Önemi Merhaba arkadaşlar bir çok kişi için önemli olan para kazanmak için motivasyon önemi, bu durum hemen para kazanma isteği olduğu için biraz zor ve sıkıntılı bir dönemdir hemen kazanmak […]
  • Anket Listesi Eğitim Paketi Pdf İndir Anket Listesi Eğitim Paketi Pdf İndir Sende Para Kazanmaya Başla... Anket listesi eğitim paketi pdf indir sende para kazanmaya başla. Türkiye'nin en iyi anket eğitim setlerinden bir […]
  • İnternetten Para Kazanmak İçin Ne Yapmalı İnternetten para kazanmak için ne yapmalı? Bu sorunun cevabını bulmak çok zor diyebiliriz. Bir çok kişi nereden başlayacağını bilmediği için ne yaparsa yapsın kısa zaman sonra bırakıyor. […]
  • Goomass İndir Para Kazan Merhaba arkadaşlar bir çok kişi internetten para kazanmaya devam ediyor, sizlerde bu kazanç sistemini daha yakından öğrenmek ve para kazanmak istiyor iseniz doğru yerdesiniz. Benim para […]
  • Master Kazanç Gerçekten Kazandırıyor mu? Serdar Yüksel yeni bir eğitim seti ile sizlere sunduğu master kazanç eğitim seti son derece harika bir eğitim seti diyebiliriz. İnternetten para kazanma konusunda son derece başarılı […]
  • İnternetten Para Kazanma Yolları İnternetten para kazanma yolları kulağa hoş gelen bir kelime ama nasıl internetten para kazanmak istiyorsunuz ona karar vermeniz gerekiyor. En çok tercih edilen sistemlerden biri satış […]
  • OrkaPlus Eğitim Seti İndir Para Kazan OrkaPlus Nedir? OrkaPlus Eğitim Seti amacı nedir? OrkaPlus Eğitim Seti İle neler yapabilirsiniz? Evet OrkaPlus.com aklınıza takılan soruların cevabını rahatlıkla buradan […]
  • Netten Para Kazanmak İstiyorum Diyenler Buraya Merhaba arkadaşlar sizlere şunu soruyorun internetten para kazanmak istiyor musunuz? Çoğunuzun cevabı buraya geldiyse demek oluyorki evet diyorsunuz. internette bir çok yöntem var para […]

This post was written by